mapa stránek || vyhledávání

Výzva autorům

Jste-li autorem nebo autorkou zajímavého textu a chcete jeho prostřednictvím oslovit komunitu čtenářů, můžete jej v Magazínu Gnosis publikovat. V případě zájmu pište na e-mail: info@gnosis.cz. Můžete také použít níže uvedený kontaktní formulář. Zaslané texty (jsou-li napsány slušně a nejsou-li v rozporu se zaměřením stránek nebo se zákony ČR) po zběžné korektuře zveřejním v oddělení Hledání Světla, příspěvky čtenářů. Texty případně také doplním vhodnými obrázky. Stránky neobsahují reklamu a obsah není zpoplatněn, proto autoři své texty zveřejňují bez nároku na honorář.

Diskuse pod články podléhá od 3. září 2018 kontrole administrátora. Komentáře obsahující spam, vulgarity, apod. nejsou zveřejněny. Na výzvu autorů je možné diskusi pod konkrétním článkem zablokovat nebo po určité době uzavřít.

Děkuji všem autorům i čtenářům. Vážím si přízně a podpory všech dobrých lidí.

Libor Kukliš, provozovatel
 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Příloha ke zprávě

Aktualizováno: 4.9.2018 — 14:08

Magazín Gnosis - informace pro ty, kdo hledají poznání - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2019

Pro články čtenářů je vyhrazena sekce Hledání Světla. Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Přebírání článků je možné po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje (tím se rozumí uvedení jména autora a příslušného odkazu).

Chcete-li podpořit fungování těchto stránek, můžete si koupit knihu či jiné zboží z nabídky Knihkupectví Gnosis.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz slunecnikvet-anna.blog.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference